Pełen zalet katalog TRENDY2017

Adveno poleca

Pełen zalet katalog TRENDY2017

Drogi Kliencie,

 

w roku 2017 mamy przyjemność zaproponować Ci wiele inspiracji do stworzenia silnego planu promocyjnego na kolejne dwanaście miesięcy. Najnowszy katalog artykułów promocyjnych TRENDY2017 to co najmniej pięć korzyści marketingowych, które pomogą Ci udoskonalić wizerunek oraz osignąć jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe. 

 

1.       TRWAŁOŚĆ RELACJI BIZNESOWYCH

Wiesz, że aż 78% zadowolonych klientów decyduje się na ponowne zawarcie transakcji? Artykuły promocyjne zwiększają lojalność, zdobywają sympatię, a co najważniejsze - ułatwiają proces tworzenia oraz utrzymania silnych relacji z klientami.

 

2.       TARGETOWANIE ZGODNE Z POTRZEBAMI

Zwróć uwagę na mechanizmy budowania lojalności w społeczeństwie. Podświadomie wszyscy pozytywnie reagujemy na otrzymywane upominki. Kreuj dobre wspomnienia związane z Twoją marką – wręczaj prezenty kojarzone  z branżą i potrzebami klientów, a zdobędziesz wielu naturalnych ambasadorów swojej marki.

 

3.       TOŻSAMOŚĆ MARKI

Badania ConQuest Consulting wskazują, że gadżety reklaowe skłaniają 35% więcej osób do wyboru danej marki. Oryginalny gadżet jako nośnik reklamy wspomoże działania promujące i uprości powiększanie grona klientów. Dobierz ekskluzywny gadżet reklamowy do swoich kampanii wizerunkowych i obserwuj zainteresowanieodbiorców i  wzrost prestiżu Twojej marki na rynku.

 

4.       TEMATY DLA KAŻDEGO

Gadżety reklamowe sprawiają, że akcje promocyjne stają się bardziej uniwersalne. Ta  forma reklamy zostanie doceniona przez odbiorców każdej branży. Dlatego ponad 91% marketerów, jak wskazują najświeższe badania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, sięga po gadżety  nawet w niewielkim nakładzie, ponieważ ten nośnik reklamy zapewnia  duży zasięg działania!

 

5.       TWORZENIE POMYSŁÓW

Szukasz produktów reklamowych, których nie ma w katalogach?  Pomożemy Ci! Skontaktuj się z nami, a stworzymy gadżety promocyjne szyte na miarę Twojego wizerunku!

 

Z pasją od lat wspieramy akcje promocyjne i ciężko pracujemy na Twój sukces. Wspólnie wyprzedzimy TRENDY reklamowe i przybliżymy Twoją markę odbiorcom.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY