Pełnia pysznej reklamy

Adveno poleca

Pełnia pysznej reklamy

PEŁNIA PYSZNEJ REKLAMY

 

My, Klienci, chętniej płacimy za produkty firm, których nazwy i logotypy niewytłumaczalną drogą dostały się do naszej świadomości i pozostają tam przez lata. Analiza wartości tego truistycznego twierdzenia, które mogłoby zostać wyrzucone poza marketingowy dyskurs, może jednak zmusić nas do postawienia sobie kilku trudnych pytań.

 

Dlaczego niektórym markom udaje się wywrzeć mocne i trwałe wrażenie na Klientach?

Jak stworzyć zapamiętywany wizerunek marki czy produktu?

 

Istnieje wiele odpowiedzi na powyższe pytania, bo sposobów na sukces jest bez liku. My polecamy metody najprostsze i najbardziej eleganckie,  a zarazem ulubione przez odbiorców – ceramiczne upominki reklamowe. Za pomocą praktycznego gadżetu kreowanie ciepłego (wręcz gorącego!) wizerunku i zdobywanie lojalności klientów każdego dnia stanie się banalne. Jak cytowanie truizmów.

 

 

SUKCES KUBEK W KUBEK JAK NESCAFE

 

Ceramika reklamowa powinna zagościć w marketingu branży gastronomicznej i rozrywkowej jako stały i najważniejszy element reklamowo-dekoracyjny. Restauracje, bary, kawiarnie, kafejki, bary, knajpy, kluby…, a nawet salki konferencyjne powinny się wyróżniać, bo konkurencji z miesiąca na miesiąc przybywa. Branża gastronomiczna dynamicznie się powiększa, zatem jak się wybić się ponad młodych, zdolnych i ambitnych restauratorów, którzy biorą sobie do serc wszystkie rady Magdy Gessler prezentowane w jej popularnym programie?  Istnieje doskonały przepis na szybkie budowanie dobrego wrażenia – dodatkowe interakcje z klientami, pielęgnowane przy kawie albo herbacie.

 

 

         Jako agencja reklamowa dajemy właścicielom wyżej wymienionych miejsc sposobność tworzenia własnej linii ceramiki dopasowanej do natury ich firmy. Nadruk na kubku to przecież nie tylko świetna reklama, ale także swoiste dzieło, które wraz z oryginalnym kształtem kubka dostarcza klientom wrażeń estetycznych. Gość Twojej restauracji pragnie poczuć się wyjątkowo podczas tej jednej z niewielu chwil relaksu, jakie ma do wykorzystania w ciągu dnia. Skoro postanowił spędzić ją w miejscu, które Ty założyłeś, spraw, aby każdy element wystroju i zastawy stołu umacniał poczucie odpoczynku. Subtelny, przemyślany nadruk na ceramice na pewno się do tego przyczyni. 

 

SKUTECZNY MARKETING =  PYSZNA ZAWARTOŹĆ + INNOWACYJNY KSZTAŁT + INTENSYWNY KOLOR

 

   

  Kubki reklamowe z naszej oferty inspirują nie tylko branżę gastronomiczną! Jeśli sprzedajesz, produkujesz, dystrybuujesz kawę lub dodatki do niej spraw swoim Klientom lub partnerom biznesowym prezent w postaci np. dużego kubka Americano w HydroColorze, który pobudza swymi pozytywnymi barwami równie dobrze jak Twój produkt. Technika HydroColoru daje możliwość zabarwienia każdego białego kubka po jego zewnętrznej i wewnętrznej stronie na dowolny kolor Pantone. 

 
 

Innym „plastycznym” przykładem ceramiki reklamowej jest kubek Handy Supreme o czarnej, matowej powierzchni, który otrzymał I nagrodę Gifts of The Year 2013 w kategorii „Produkt wzmacniający markę” podczas targów Rema Days w Warszawie.

 

 

Przetestuj również wielkości kubków reklamowych i postaraj się zadowolić swoich klientów o bardziej pojemnych potrzebach. Fanów wysokich, dużych kubków zadowolisz za pomocą kubka Sky. Doadtkowo dobierz do tego modelu zabawny nadruk, który umieszczony np. na samym dnie kubka zaskoczy spragioniego kawosza, który jednym chłystem wypija poranny trunek.

 

Z kolei, jeśli jesteś koneserem przedmiotów unikatowych, lubisz otaczać się rzeczami nietuzinkowymi zdecyduj się na kubki ze specyficznymi uchwytami. Tą cechą wyróżnia się np. kubek Magnetic z kanciastą rączką

 

 

Z kolei na fikuśnym uchwycie kubka Ergo możesz nanieść ciekawą grafikę jak np. linie papilarne. Tak sympatyczny detal zostanie doceniony przez Twoich klientów, a Ty staniesz się „tym pomysłowym” gospodarzem, o którym zadowoleni Klienci będą opowiadać swoim znajomym. 

 
 

Bez wątpienia zapamiętany zostanie na długo pierwszy kontakt z kubkiem X-man z uchwytem w kształcie ludzika wspinającego się do naszej drogocennej kawy. Kubek i ucho dostępne w różnych kolorach: biały, czarny, żółty, pomarańczowy, zielony, granatowy, czerwony.

 

 

 

Uchwyty kubków potrafią być nie tylko interesujące z powodu nietypowego design, ale warto zauważyć, że te niepozorne elementy ceramiki stają się też coraz bardziej funkcjonalne. Przykładowo kubek Easy, Hot Heart albo High Five serwują nie tylko pyszną herbatę, ale też osobliwe ułatwienie życia! Kto z Was nie borykał się z problemem braku miejsca na odłożenie brudnej łyżeczki? Kiedy otrzymujemy gorący napój w filiżance na spodeczku sprawa jest ułatwiona, ale znaczna większość nas woli jednak popijać kawę z porządnego kubka. A kubki raczej nie występują w towarzystwie spodeczka. Za to coraz częściej możemy zdobyć kubek z łyżeczką! I problem opanowany.

 

                       

 

 

MAŁE CO NIECO DLA KAŻDEJ BRANŻY

 

 

             Marketrzy każdej branży znajdą w naszej ofercie ceramiki coś inspirującego. Przykładowo firmy spedycyjne, kurierskie, transportowe oraz innego typu przewoźnicy prezentując swoim kontrahentom  pomysłowy kubku Speedy z nadrukowaną reklamą wzmocnią pozytywną postawę wobec swojej marki. Odjazdowy kubek Speedy przetrze nowe szlaki Twojej komunikacji z klientami!

 

 

Prywatnym placówkom edukacyjnym mamy do zaproponowania kubek zgrany z symboliką szkolnictwa.  Hot Message z powierzchnią tablicową i dołączoną kredą powinien zagościć na biurkach wszystkich wykładowców i nauczycieli. Oryginalnym zastosowaniem byłoby obdarowywanie nim najlepszych studentów.  Taki kubek reklamowy nie tylko ociepli wizerunek placówki, ale również zmotywuje uczniów do sięgania po... zdrową herbatę i coraz lepsze wyniki w nauce!

 

 

 

 

Poznaj swoich klientów i dobierz do ich potrzeb idealną ceramikę reklamową. Poświęć chwilę i zaprojektuj sam (my również chętnie Ci w tym pomożemy!) nadruk na swoją własną ceramikę, która zareklamuje Twoją markę równie dobrze jak świetnej jakości usługi, jakie serwujesz. Niezależnie od branży, w jakiej działasz - raklama na naszych niesamowitych kubkach zawszew przynosi miarodajne korzyści.

 

 

Sprawdź naszą pełną ofertę ceramiki reklamowej. Poza kubkami w katalogu Ceramika 2016 AdVeno znajdziesz także: kubki termiczne, filiżanki, kubki szklane, kufle, szklanki oraz zestawy ceramiczne

 

Zapytaj o inne możłiwości znakowania ceramiki reklamowej naszych specjalistów: przejdź do formularza kontaktu.

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY