Prezenty firmowe dla pracowników

Adveno poleca

Prezenty firmowe dla pracowników

Na 1000 i jedną okazję

 

Fakt, że prezenty dla pracowników firmy są niezbędne, nie podlega dyskusji. Okazji jest tak wiele, jak ludzi, którzy ze sobą na co dzień pracują. Nie ma prezentu uniwersalnego dla każdego na każdą okazję. Każdy prezent powinien bez wątpienia być wyjątkowy i spersonalizowany tak, aby osoba nim obdarowana poczuła się choć przez krótką chwilę wyjątkowa i doceniona. Niestety, realia dnia codziennego są nieco mniej „kolorowe”. Najczęściej prezenty, którymi obdarowujemy naszych kolegów i koleżanki z pracy są sztampowe i niczym się nie wyróżniają. Ba! Niekiedy wszyscy dostają dokładnie to samo.

 

Bez wątpienia prezenty dla naszych współpracowników najczęściej kupujemy z okazji ich urodzin. Zdarzają się też prezenty imieninowe czy upominki z innych okazji, jak narodziny dziecka, ślub, czy... odejście z pracy. Jednak wbrew pozorom nie zawsze jest oczywiste, co takiej osobie kupić. Coś prostego, a może bardziej wyszukanego? Kubek, długopis, czekoladki, a może kwiaty? Oczywiście – dla kolegi czykoleżanki z pracy, z którą codziennie spędzamy kilka godzin przy biurku i znamy się „jak łyse konie”, kupimy zupełnie inny prezent z okazji urodzin, czy imienin, niż prezent dla naszego szefa czyszefowej. Z przełożonymi zazwyczaj łączą nas mimo wszystko bardziej oficjalne relacje, a więc prezent dla nich również powinien być bardziej wyszukany i nieoczywisty. Więcej pomysłów na prezent dla szefa znajdziesz TUTAJ.

 

Wróćmy na chwilę jeszcze do samych okazji, na które warto kupić koleżance czykoledze z pracy prezent, który zapamięta na... co najmniej kolejny rok (choćby do następnych urodzin). A więc właśnie – po pierwsze prezent dla pracownika na urodziny, imieniny czy inną rocznicę. Dalej może to być wyjątkowy upominek z okazji ślubu lub narodzin dziecka. Z pewnością więcej czasu należałoby spędzić nad pomysłem na prezent z okazji ważnego jubileuszu pracownika. O takich oczywistościach, jak prezenty z okazji świąt nie trzeba chyba przypominać? Ale na wszelki wypadek przypominam! Nietuzinkowym prezentem są coraz bardziej popularne „welcome packi” dla nowych pracowników – z pewnością pomogą one „świeżakom” odnaleźć się w firmie. Oprócz tego wszystkiego warto pamiętać o prezencie na Dzień  Kobiet (Panowie, nie możecie o tym zapomnieć!), ale również i vice versa – prezencie na Dzień Mężczyzny.

 

Jak widać, okazji na prezent dla pracowników jest bardzo wiele. Ale co z pomysłem na te prezenty? Jak się do tego zabrać? Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie zdać się na doświadczenie ekspertów w tej dziedzinie! Nasza agencja ma zawsze gotowe pomysły na prezenty i upominki dla pracowników na różne okazje. Zarówno na prezenty praktyczne, czy co raz bardziej modne – prezenty ekologiczne, ale również prezenty ekskluzywne i nietuzinkowe. Część z tych pomysłów można znaleźć na naszej stronie internetowej, przeglądając kategorie produktowe, do czego gorąco zachęcam. Jednak warto również zwrócić się z zapytaniem do naszego Działu Handlowego o pomoc i poradę – nie wszystkie produkty, które można zakupić jako świetny prezent dla pracownika w firmie znajdują się na naszej stronie. Najbardziej wyszukane, oryginalne i modne prezenty są dostępne na zamówienie. Zazwyczaj są to nowości na rynku, lub po prostu nieoczywiste propozycje, indywidualnie dopasowane do wymogów naszego Klienta. Sam pomysł i wycena są oczywiście bezpłatne.

 

Nie trać czasu na szukanie i zdaj się na nasze doświadczenie! Kup koledze z pracy coś fajnego i wzmocnij Wasze relacje.

FORMULARZ KONTAKTOWY