Zegary reklamowe

Adveno poleca

Zegary reklamowe


Reklama inna niż wszystkie

W reklamie nie chodzi tylko o to, żeby się spodobać. Ważnym celem działań marketingowych jest także przypominanie o swoim istnieniu klientowi.

Co z oczu to z serca

Wcale nie chodzi o to, żeby na każdym kroku przypominać klientom o swoim istnieniu. Dobrze jest podtrzymywać stałe zainteresowanie naszą firmą, ale na pewno nie poprzez nachalne metody. Nie chodzi nam przecież o to, żeby logo naszej firmy „wyskakiwało nawet z lodówki”. Warto natomiast dobrze się kojarzyć. Dlatego można postawić na jeden element, który sprawi, że nawet nie przypominając się stale klientowi, nie zostaniemy zapomniani.

Nowoczesna wizytówka firmy na każdą okazję

Zastanów się, do kogo kierujesz swoją ofertę, jakich konsumentów chciałbyś przyciągnąć. Pozwoli Ci to opracować najlepszą strategię dla Twojej marki. Klienci i kontrahenci lubią być rozpieszczani – wręcz im jakiś drobiazg, prezentujący Twoją firmę, który sprawi im przyjemność, albo będzie przydatny. Ponadto – powinna to być rzecz, na którą będą w miarę często zerkać. Dobrym rozwiązaniem jest pióro, elegancki długopis, albo zegary reklamowe. Nawet jeśli będzie na te przedmioty patrzył nie do końca uświadamiając sobie ich powiązanie z Twoją firmą – podświadomość i tak zadziała.

Zegary reklamowe to uniwersalny i praktyczny prezent. Oprócz swoich podstawowych funkcji nowoczesne zegary mogą pełnić rolę praktycznych codziennych pomocników – modele z wbudowaną stacją pogodową ostrzegą przed burzą i zmierzą poziom ciśnienia, zaś te z higrometrem wskażą wilgotność i temperaturę powietrza.

Co więcej, przypisywana im symbolika może korzystnie wpłynąć na postrzeganie Twojej marki. Takie gadżety wzbudzają pozytywne skojarzenia – za ich pośrednictwem klient otrzymuje komunikat „Twój czas ma dla nas znaczenie”. Skojarzenia, jakie wzbudzają wszelkie czasomierze sprawiają, że zegary reklamowe świetnie sprawdzą się również w roli oryginalnych pamiątek jubileuszowych, na przykład z okazji 10-lecia pracy, czy okrągłych rocznic istnienia firmy.

Możesz wybrać dostępne od ręki, gotowe modele, wśród których znajdziesz zarówno te popularne, klasyczne w kształtach, jak i wersje, jakich nie powstydziłby się nawet najbardziej wybredny dekorator wnętrz. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby prześcignąć konkurencję, z pomocą fachowców w tej dziedzinie możesz wymyślić i wyprodukować własny, niepowtarzalny zegar reklamowy, który będzie się kojarzył tylko i wyłącznie z Twoją firmą.

AdVeno, poza bardzo szeroką ofertą gotowych modeli zegarów reklamowych, oferuje właśnie takie dedykowane rozwiązania.

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY