Parasole reklamowe w hotelach

 

 

Sezon jesienny zbliża się nieubłaganie, a wraz  z nim deszcz i słota. Pogoda utrudni podróże i wypoczynek, dlatego też AdVeno pragnie uprzyjemnić Państwu oraz Państwa gościom hotelowym ten trudny, powakacyjny okres.

 

Poniżej prezentujemy cztery przykładowe modele parasoli przeciwdeszczowych, które branża hotelarska ma szansę wykorzystać w tym sezonie na wiele możliwości. Nie tylko w celu ochrony przed deszczem!

 

Oto 4 reklamowe parasole i 4 marketingowe pomysły na ich wykorzystanie w branży hotelarskiej:

 

1.    Ogromny parasol XXL o czaszy, której średnica wynosi min. 180 cm to niezbędnik każdego pracownika hotelowego odpowiadającego za przyjęcie gości oraz odbiór bagażu. Gustowny, elegancki parasol pozwoli osłonić osoby przybywające do hotelu oraz ich walizki.

 

 

 

conc3b.jpg

 

 

2.    Rodzinny parasol typu golfto z kolei pozycja, która znajdzie zastosowanie jako wyposażenie pokoju hotelowego. Tego typu  parasol jest idealny do pokojów 2-osobowych, gdyż jego duża czasza z powodzeniem osłoni przed zmoknięciem parę, która wybiera się np. na romantyczny spacer w deszczowy dzień.

 

 

 

16804.jpg

 

 

3.    Parasol 16-segmentowyto świetny pomysł na prezent dla stałych bywalców hotelu lub uczestników regularnych konferencji. Gustowny nadruk na czarnej, nietypowej czaszy bądź delikatny grawer na uchwycie parasola będą godnie promować Państwa hotel towarzysząc Państwa Klientom w podróżach na terenie całej Europy.

 

 

 

10002_2c.jpg

 

 

 

4.    Asortyment sklepu na terenie Państwa hotelu mógłby zostać wzbogacony o parasol z nadrukiem nazwy hotelu. Goście wybierający się w piesze wędrówki po okolicy ucieszą się z możliwości zakupu mocnego, wiatroodpornego parasola w przystępnej cenie. Nadruk z logo na parasolu będzie Państwa gościom przypominać o przyjemnych (choć deszczowych) chwilach pobytu jeszcze długo po powrocie do domu.

 

 

wiind2a.jpg

 

 

Powyższe cztery modele parasoli reklamowych oraz pomysły na ich wykorzystanie w branży hotelowej to tylko namiastka naszych możliwości.

 

 

Zachęcamy Państwa do składania zapytań odnośnie parasoli oraz innych wysokiej jakości produktów promocyjnych z nadrukiem. Wspólnie dobierzemy funkcjonalne artykuły reklamowe, które docenią Państwa pracownicy oraz Klienci.

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY