O nas

AdVeno – agencja reklamowa

Kim jesteśmy?

AdVeno to agencja reklamowa, specjalizująca się w sprzedaży upominków firmowych, gadżetów biznesowych i innych prezentów reklamowych. Jesteśmy polską firmą prowadzącą działalność w branży usług reklamowych nieprzerwanie od niemal 30 lat. Nie ograniczamy się do lokalnego rynku – działamy na terenie całego kraju. Czas i zasięg naszego działania pozwoliły nam zebrać bogate doświadczenie jako agencja specjalizująca się w sprzedaży produktów reklamowych. Dzięki temu jesteśmy jednym z liderów w branży upominków i gadżetów biznesowych na polskim rynku. Posiadamy własny dział graficzny – dzięki temu dopracowujemy każdy projekt w najmniejszych szczegółach. U nas otrzymasz zamówiony produkt „szyty na miarę”. Każdy prezent dla Twojego klienta będzie przygotowany dokładnie tak, jak będziesz chciał! Mamy też własną drukarnię. Dzięki temu ekspresowo realizujemy każde zamówienie.

 

Czym się zajmujemy?

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż upominków reklamowych, gadżetów biznesowych i innych produktów promocyjnych z nadrukowanym logo naszych klientów. Wykonujemy projekty graficzne na potrzeby sprzedaży internetowej oraz branży poligraficznej. Przygotowujemy projekty nadruków i znakowania produktów, a następnie zajmujemy się ich realizacją. W zależności od potrzeb naszych klientów, przygotowujemy wizualizacje gotowych upominków i gadżetów z nadrukiem, aby zamawiający miał pełen obraz tego, co kupuje. Nigdy nie sprzedajemy „kota w worku”!

 

Nasza oferta

Produkty widoczne na naszej platformie internetowej, stanowią tylko część naszej bogatej oferty. Na stronie prezentujemy najbardziej popularne wśród klientów produkty, takie jak upominki z logo, gadżety biznesowe z nadrukiem, czy inne artykuły reklamowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zrealizujemy każdy Twój pomysł na reklamę Twojej marki, jeśli tylko zechcesz się nim z nami podzielić! Nasza oferta skierowana jest do firm, korporacji i instytucji publicznych. Wiemy, że wachlarz naszych produktów jest mocno rozbudowany. Dlatego doradzamy, jakie produkty wybrać, aby najlepiej pasowały one do branży, w której działają nasi klienci. Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie produktów, które w pełni odpowiadałyby Twojej koncepcji na reklamę własnej marki – skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie produkty spoza naszej standardowej oferty. Na życzenie klientów udostępniamy wzory naszych produktów reklamowych. Regularnie udostępniamy także bezpłatne katalogi produktów, zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

 

Nasi klienci

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Po nawiązaniu współpracy z naszą agencją zostanie Ci przypisany dedykowany opiekun, który z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Nasi konsultanci doradzą również, jak dobrać produkty, aby były jak najlepszą reklamą Twojej firmy. Doradzą także, które upominki reklamowe i gadżety biznesowe są trendami aktualnego sezonu. Zwykle w ciągu 24 godzin przygotowujemy spersonalizowane wyceny zamówień pod konkretne zapytania naszych klientów. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy lub osobiście w naszej siedzibie. Więcej informacji na temat danych teleadresowych znajdziesz TUTAJ.

 

AdVeno to zespół profesjonalistów, którzy z radością pomogą Ci w reklamie Twojej marki. Do zobaczenia!

FORMULARZ KONTAKTOWY